Vážení přátelé,

v poslední době mě začala kontaktovat různá média a klást mi důvěrné dotazy. Rozhodl jsem se, že ty nejčastěji zmiňované zde v našem úzkém oblastním kruhu proberu.

Skoro každý z reportérů dříve nebo později přijde s dotazem, proč by měli voliči volit do Senátu právě mě. Zkusím se tedy před vámi rozebrat. Nebudu se zabývat myšlenkami, proč ten či onen ne, ale zaměřím se pozitivně na otázku proč já ano.

Myslím si, že současný politický směr vede naši zemi do velikých potíží. Nerad používám výrazy jako například zánik, zhouba, zmar, katastrofa, ale pokud „nepřehodíme výhybku“, s velkou pravděpodobností nečeká většinu našich občanů v blízké budoucnosti nic hezkého.

Je životně důležité myslet více na naše lidi, na naše rodiny. Pro každého politika v České republice musí být česká rodina jako tvůrce veškerého našeho národního bohatství na prvním místě jeho zájmu. Jednoduchý přístup – prosazuji to, co je výhodné pro ty, které zastupuji. Nějaká ideologie, politikaření, plamenná hesla, to je pro mě až na okraji zájmu. Podpořím kohokoli, kdo navrhne rozumné opatření, vedoucí k lepší situaci českého člověka, české rodiny.

Středem mého zájmu je česká rodina, obyčejný český člověk, za něhož se rovněž pokládám. Většinu produktivního života pracuji s mladými lidmi a dobře se orientuji v jejich životech, v jejich plánech. Z toho důvodu se domnívám, že mám voličům zleva i zprava co nabídnout.

Váš kandidát do Senátu PČR

Jiří Reichel

A závěrem moje volební priority:

1) česká rodina na prvním místě,

2) méně ideologie, více reálných řešení,

3) žádné národnostní či státní předsudky,

4) rovný přístup ke vzdělání i zdravotnictví,

5) spravedlivé zabezpečení potřebných,

6) úcta ke stáří a tradicím,

7) bezpečný stát.

Shrnuto: „S ROZUMEM K BEZPEČÍ„.